آموزشگاه:

آموزشگاه ها از جمله مراکزی است که در ارتقا سطح علمی جامعه سهم به سزایی ایفا میکنند. اما معمولا بنا به دلایلی ازجمله زمانبندی  ، مسافت و … مخاطبان نمیتوانند از خدمات ایشان استفاده نمایند.

سیستم LMS   ما امکانات گسترده ای را جهت برگزاری کلاس های غیر حضوری و آنلاین با امکان آزمون های تستی و تشریحی ارایه می نماید و این امکان را میدهد دانشجویان در هرکجا بتوانند از حضور اساتید مورد نظر خود بهره مند گردند.

لازم به ذکر است اموزشگاه ها میتوانند با رصد کردن اطلاعاتی که مخاطب در کنکاش داخل اپلیکشن به ایشان میدهد امکانات بهتری را در اختیار ایشان قرار دهند.

 

انتشارات :

برای مجموعه های انتشاراتی اپلیکشنی آماده شده تا بتوانند کلیه نیاز های خود در ارتباط با مشتری را روی آن بارگزاری نمایند که در زیر به آن میپردازیم.

– ایجاد باشگاه مشتریان

  • ایجاد تقویم خاص مشتریان بر اساس اطلاعات دریافتی از ایشان
  • ایجاد فروشگاه اینترنتی
  • ایجاد صفحه سفارش
  • رد گیری سفارشات
  • ارسال پیام های تبلیغاتی موثر

 

فروشگاه اینترنتی:

با توجه به گسترش فضای دیجیتال شاهد  تغییر ذائقه مشتریان در خرید به سمت فضای آنلاین  هستیم لذا فروشگاه اینترنتی یکی از خواستهای کاربران فضای دیجیتال میباشد.

از آنجاکه اغلب مخاطبین این فضا از گوشی های هوشمند استفاده میکنند لذا اپلیکشنی با قابلیت های گسترده جهت ایجاد یک فروشگاه اینترنتی اماده نموده ایم که بتوان خدمان و محصولات را به کاربران به بهترین شیوه خدمت رسانی ارایه نمود.

 

 اپلیکشن دورکاری و منابع انسانی:

امروزه کار از راه دور تبدیل به یک پروتکل جهت استفاده بهینه از منابع انسانی گردیده است تا بتوان علاوه بر صرفه جویی اقتصادی از رفت و آمد های غیر ضرور بکاهیم

در این اپلیکشن سعی شده تمام فرایند کاری یک کارمند بررسی و با ابزار های کنترلی روند کار ایشان تحت نظارت دقیق قرار گرفته و تا بتوان نتیجه دلخواه را دریافت نمود.