پلتفرم اپ ساز

در ساخت اپلیکیشن وجود دو عنصر زمان و تیم فنی بسیار حائز اهمیت است. چرا که از زمانیکه یک ایده به ذهن یک فرد یا مجموعه ای میرسد تا فرآوری میگردد و به مرحله اجرا و نمایش میرسد، مطمئنا این ایده در ذهن افراد دیگر شکل گرفته و امکان اجرای آن وجود خواهد داشت.

اما در این پروسه چه کسی موفق تر خواهد بود؟

طببعتا کسی که بتواند ایده خود را سریعتر عملیاتی نماید شخصی است که میتواند حرفی برای گفتن داشته باشد. در این راستا ما اقدام به ساخت یک پلتفرم کرده ایم تا توسط  آن افرادی که ایده نو دارند و برای ایده خود داستان شخصی تعریف کرده اند، بتوانند به سرعت آن را عملیاتی نموده و ازآن بهره برداری نمایند.

در سامانه  فوق ما با حذف دو گزینه مهم یعنی نیروی فنی جهت تولید اپلیکیشن و زمان جهت تولید آن سعی بر آن داریم تا این امکان را ایجاد نمائیم تا ایده شما را در فضای واقعی محقق گردد.

در این سامانه ما با ایجاد ساختارهای پیش فرض سعی کرده ایم تمام آنچه را که شما برای هر ماژول از اپلیکیشن خود که میخواهید، در اختیار داشته باشید و بتوانید در هر لحظه که اراده کرده اید، بدون نیاز به تیم فنی یک ماژول جدید را در اپ خود اضافه یا کم کنید.

جالب توجه آن است که در طراحی اپ، علاوه بر ماژول های آماده شما امکان ساخت ماژول های اختصاصی با گرافیک خاص خود را نیز داشته و پس از نصب آن میتوانید دکمه های آن را به صورت کاملا کاربردی و آسان روی طرح گرافیکی فعال نمایید.

این سامانه پس از بارگذاری به کاربران شما امکان میدهد تا بتوانند از اپ شما در سیستم های اندروید و ios استفاده نمایند.

 

کاتالوگ کامل پلتفرم اپ ساز

جهت دانلود کاتالوگ کامل پلتفرم اپ ساز بر روی آیکن زیر کلیک کنید