[vc_row el_class=”section-pic”][vc_column][us_single_image image=”7866″ size=”full” align=”center” animate=”aft” animate_delay=””][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”section-div-sec class-voip section-div-sec-active”][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner animate=”afr” animate_delay=””][vc_column_text]

دیجیتال مارکتینگ

شاید در زمانی نه چندان دور تجارت و مارکتینگ با تاثیر گرفتن از آمیخته های بازاریابی که توسط کاتلر به نام (۴P (Product, Price, Place, Promotion   شکل گرفت با امکانات تبلیغاتی و مارکتینگ زمان خود که شاید به بیلبوردها، تلویزیون، تبلیغات چاپی و امکاناتی از این قبیل خلاصه می شد در راستای فرمول ۴P   حرکت می کردند.

اما با ظهور اینترنت و گسترده شدن فضای مجازی در زندگی انسان قرن ۲۱ تحولی عظیم در این روشها ایجاد شد. کم کم فضای مجازی به رقابت با فضای سنتی پرداخت تا آنجا که هم اکنون برای ساده ترین نیازها بشر به تبلیغات و جستجو در موتورهای جستجوگر آنلاین پرداخته و خواسته های خود را مرتفع می نماید.

اما با توجه به اینکه تکنولوژی بدون پیش زمینه وارد کشور ما شده است متاسفانه دیده می شود تبلیغات در حوزه  فضای مجازی بیشتر بدون دانش بوده و صرفا به جای تبلیغات ارگانیک بسوی تبلیغات لحظه ای و به نوعی غیر موثر رفته اند.

تیس نت با توجه به رسالت خود که آنالیز سیستم می باشد سعی نموده تا در این حوزه با کمک کارشناسان خود در حوزه هایی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت با بررسی دقیق کسب و کار مشتریان در حوزه دیجیتال مارکتینگ به مشاوره ، طراحی و اجرا پرداخته و ایشان را تا رسیدن به جایگاه واقعی خود در این فضا با حرف هزینه ای متعادل و استفاده از ابزار مورد نیاز همراهی می نماید.

در زیر حوزه هایی که در آن فعالیت داریم را خدمت شما ارائه می نماییم

  1. طراحی سایت با قالب های آماده WordPress
  2. طراحی سایت با CMS
  3. تبلیغات آنلاین

SEO – : تحقیق در مورد کلمات کلیدی

  • Seo Onpage   جهت تک تک محصولات
  •  Seo Offpage جهت Link building

 

  • تولید محتوی Content marketing
  • تامین امنیت سایت
  • ایجاد فرایند هوشمند جهت انجام تبلیغات
  • موشن گرافی
[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]