پلتفرم اپ ساز

در ساخت اپلیکیشن وجود دو عنصر زمان و تیم فنی بسیار حائز اهمیت است. چرا که از زمانیکه یک ایده به ذهن یک فرد یا مجموعه ای میرسد تا فرآوری میگردد و به مرحله اجرا و نمایش میرسد، مطمئنا این ایده در ذهن افراد دیگر شکل گرفته و امکان اجرای آن وجود خواهد داشت.

اما در این پروسه چه کسی موفق تر خواهد بود؟

طببعتا کسی که بتواند ایده خود را سریعتر عملیاتی نماید شخصی است که میتواند حرفی برای گفتن داشته باشد. در این راستا ما اقدام به ساخت یک پلتفرم کرده ایم تا توسط  آن افرادی که ایده نو دارند و برای ایده خود داستان شخصی تعریف کرده اند، بتوانند به سرعت آن را عملیاتی نموده و ازآن بهره برداری نمایند.

application-intro

ایده خود را به محصول تبدیل کنید

تیس‌نت برای کسب و کارها یک جامعه جدید ایجاد می‌کند و آنها را آماده می‌سازد تا در فضای بعد از انقلاب دیجیتال فعالیت نمایند.

خدمات

features-img-application

سوالات متداول

موتور تولید اپلیکیشن چه کار می کنه؟

موتور تولید اپلیکیشن، یک سامانه است که بر اساس پیش بینی قابلیت های مورد نیاز در اپلیکیشن های تلفن همراه پیکربندی شده است. به این ترتیب اپراتور این سامانه می تواند به جای کدنویسی، با استفاده از امکانات پنل این سامانه، اقدام به طراحی ساختار و پیاده سازی قابلیت های مورد نظر خود نماید و در نهایت، فایل قابل نصب اپلیکیشن (Apk file) را از سامانه دریافت نماید که موجب سرعت بخشیدن به فرآیند تولید اپلیکیشن خواهد شد.

اگر من یه اپلیکیشن بخوام باید چه کار کنم؟

برای داشتن اپلیکیشن مورد نظر خود کافی است با ما تماس بگیرید. تیم همکاران خلاق و مجرب ما در تمامی مراحل مشاوره و توسعه ایده تا پیاده سازی و راهبری در کنار شما خواهند بود تا در کمترین زمان به نتیجه مطلوب برسید.

بعد از تحویل اپلیکیشن می تونم خودم اپلیکیشن را تغییر بدم؟

اگر نیاز به تغییرات مداوم در اپلیکیشن دارید، ما امکانات مورد نیاز و آموزش لازم برای اعمال این تغییرات را در اختیار شما خواهیم گذاشت و هر زمان که نیاز به تغییرات بنیادی داشتید می توانید روی کمک ما حساب کنید.

امکان پیاده سازی قابلیت های جدید را دارید؟

اپلیکیشن های معرفی شده در سایت، اپلیکیشن های عمومی و پر مخاطب ماست و برخی اپلیکیشن های در حال توسعه هنوز معرفی نشده اند. سامانه اپان (موتور تولید اپلیکیشن) قابلیت ها و امکانات متنوعی را پشتیبانی می کند. علاوه بر این تیم فنی ما از چالش های جدید و توسعه قابلیت های سامانه اپان با آغوش باز استقبال خواهد کرد.

تماس بگیرید

برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه تولید اپلیکیشن، با ما تماس بگیرید:

 

تلفن: ۸۸۹۹۲۸۱۴-۸۸۹۹۲۴۴۳

پاسخگوی ۲۴ ساعته: ۷۷۵۱۶۸۷۶-۷

شماره همراه: ۰۹۰۱۳۲۱۰۷۹۰