SEO

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

سئو بهترین و هوشمندانه ترین انتخاب برای سایت شماست!

اگر میخواهید رویای پیشرفت سریع در حوزه فعالیت‌تان را تحقق بخشیده و کسب و کارتان هر روز مخاطبان بیشتری جذب کند، سئو را فراموش نکنید. سئو و بهینه سازی حرفه‌ای سایت به شما  این امکان را میدهد که در صفحه اول نتایج گوگل قرار بگیرید.

درخواست سئو و بهینه‌سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت

نتایج سئو و بهینه‌سازی

سئو و بهینه سازی سایت

خدمات سئو

سئو و بهینه سازی سایت

آنالیز سئو سایت

برای فتح رتبه یک گوگل آماده ای؟

سایت شما بدون سئو مانند مهمانی بدون مهمان است.ما گوگل را برای شما فتح خواهیم کرد

ثبت درخواست

چرا خدمات سئو و بهینه‌سازی سایت با تیس نت

خدمات سئو و بهینه‌سازی سایت چیست؟

سئو یا بهینه سازی موتور های جستجو شامل اقداماتی است که بمنظور بهبود و ارتقا جایگاه سایت شما در صفحه نتایج جستجو گوگل انجام میشود. به طور کلی میتوان خدمات سئو سایت را به ۵ دسته اصلی تقسیم نمود.

۱.سئو تکنیکال و ارگانیک

۲.لوکال سئو (سئو محلی)

۳.لینک سازی داخلی

۴.لینک سازی خارجی

۵.بازاریابی محتوا

۶.آنالیز و مشاوره

شروع فرآیند سئو معمولا با بهینه سازی ساختار کدنویسی قالب و اعمال استانداردهای سئو در سایت انجام میشود. پس از آن فرایند بازاریابی محتوایی و تولید محتوا سئو شده آغاز شده و فرآیند ایندکس و کسب جایگاه در نتایج جستجو گوگل شروع میشود. با گذشت چند ماه از فعالیت یک سایت، میتوان با به کارگیری تکنیک های لینک سازی داخلی و خارجی جایگاه آن را در نتایج جستجو گوگل بهبود بخشید.

خدمات سئو و بهینه‌سازی حرفه‌ای ما کلید موفقیت سایت شما

خدمات سئو مهمترین بخش دیجیتال مارکتینگ است که می تواند کسب و کارهای آنلاین را رونق دهد.اگر شما هم دارای یک کسب و کار مبتنی بر اینترنت باشید،مسلما به دنبال راهی برای افزایش فروش،ترافیک و گردش مالی خود هستیدمطمئنا تبلیغات بسیار زیادی را در رابطه با خدمات سئو مشاهده کرده و شاید هم از خودتان پرسیده باشید که این خدمات چه سودی برایتان خواهند داشت؟!

خب، پاسخ این پرسش بسیار ساده است! شما بدون دریافت خدمات سئو و بهینه سازی سایت و بهره‌گیری از کمک کارشناس سئو شانس بسیار کمی در بازار رقابتی آنلاین خواهید داشت. در صورت پیاده سازی خدمات سئو حرفه ای، وب‌سایت شما در رتبه های  صفحه اول جستجوی گوگل قرار گرفته و فروش محصولات‌تان به شکل چشم‌گیری افزایش خواهد یافت! اما صبر کنید، این تنها مزیت خدمات سئو برای شما نیست. با ما همراه باشید تا با معرفی خدمات سئو تیس نت از اهمیت سئو و بهینه سازی سایت برای کسب و کار اینترنتی‌تان مطلع شده و بهترین روش‌های اعمال آن بر کسب و کارهای مختلف را از نزدیک بشناسیم.

کسب وکارتان را با خدمات سئو متحول کنید

به دلیل افزایش وب سایت های ارائه دهنده خدمات سئو، یافتن گزینه ای مناسب و حرفه ای به امری نسباتا دشوار مبدل شده و نگرانی هایی رو برای مدیرانی که به دنبال بهترین متخصصان سئو هستند به وجود آورده است.اما تیس نت، با گرداوری تیمی مجرب و متخصص درزمینه ارائه خدمات سئو قادر به رفع تمام نیازهای مشتریان خود بوده و با تضمین کیفیت خدمات خود، علاوه بر کاهش این نگرانی ها آماده همکاری حرفه ای با وب سایت و کسب و کار آنلاین شما به شکلی مستمر نیز می باشد.

چگونه در صفحه اول گوگل رتبه کسب کنیم؟

بدون شک یکی از اهداف اصلی در کلیه مراحل بهینه سازی و خدمات سئو، کسب رتبه در صفحه اول در جستجوهای گوگل بوده و لذا محور قالب تلاش‌های تیم تیس نت نیز بر همین هدف استوار است. ما با اعمال به‌روزترین اصول و قوانین گوگل سئو و بهینه سازی روی وب‌سایت‌ و محتوا، فرآیند رتبه‌بندی گوگل را به شکلی صحیح بکار گرفته و جایگاه مناسبی را از میان رقیبان‌تان برای شما بدست خواهیم آورد! فراموش نکنید که داشتن  در صفحه اول جستجوی گوگل امر بسیار مهمی بوده و قادر به ایجاد تحولی چشم‌گیر در بازده کسب و کارتان خواهد بود.

امروزه ۸۰ الی ۹۰٪ کاربران اینترنت، از جستجوی گوگل برای یافتن فروشگاه‌ها و موسسات ارائه دهنده خدمات بهره می‌گیرند و همین مسئله به معنای وجود پتانسیلی عظیم از مشتریان بالقوه در این موتور جستجو می‌باشد. به خاطر داشته باشید که هدف قرار دادن و جذب چنین حجمی از مشتریان، دستاورد بزرگی است که تنها از طریق سئو امکان پذیر است!  بنابراین وب‌سایت‌ خود را به دستان مطمئن تیس نت بسپارید تا با ارائه خدمات سئو به شکلی حرفه‌ای و اعمال موارد زیر، کسب‌ و کارتان را رونق ببخشیم.

seo
seo

نتایج سئو با تیس نت

افزایش سرعت بارگذاری (لود) صفحات سایت

بهینه بودن و بارگذاری سریع یک وب سایت از مشخصه های اصلی در رابطه با کیفیت یک سایت است و از زمانی که سرعت لود وب سایت به عنوان یکی از پارامتر های SEO نیز قرار گرفت، اهمیت این موضوع دو چندان شد. در صورتی که میخواهید کاربران سایت شما و ربات های گوگل از سایت شما راضی باشند، باید سرعت لود وب سایت خود را به حداقل میزان ممکن برسانید. شما می توانید سرعت لود صفحات سایت خود را با ابزار gtmetrix ارزیابی کنید.

افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت از طریق موتورهای جستجو

خدمات سئو on-page و off-page

افزایش بازدید مقالات

ساخت landing page یا صفحات فرود

کلمات کلیدی  Long Tail Target

وبلاگ ها

و…..

افزایش زمان حضور کاربر در سایت و ارتباط بیشتر کاربران با آن

افزایش زمان حضور کاربر در سایت و ارتباط بیشتر کاربران با آن از طریق ارسال دیدگاه یا اشتراک گذاری

افزایش نرخ CTR بر اساس اطلاعات درج شده در گوگل وبمستر

به تعداد دفعات نمایش صفحه سایت شما تقسیم بر تعداد کلیک آن صفحه CTR می گویند.

بهینه سازی سایت مطابق با الگوریتم های به‌روز گوگل

بهینه سازی سایت مطابق جدید ترین الگوریتم های گوگل:

 • بهینه سازی الگوریتم پاندا
 • بهینه سازی الگوریتم پنگوئن
 • بهینه سازی الگوریتم کبوتر
 • بهینه سازی الگوریتم دزدان دریایی
 • بهینه سازی الگوریتم گورخر google zebra
 • بهینه سازی الگوریتم freshness
 • بهینه سازی الگوریتم rank brain
 • بهینه سازی الگوریتم کافئین

چرا خدمات سئو سایت بیشترین اهمیت را در سایت(کسب و کار اینترنتی) را دارد؟

سئو بهترین و هوشمندانه ترین انتخاب برای سایت شماست

اگر میخواهید که زمانی که مشتریان کلیدواژه های مرتبط با کسب و کار شما را سرچ میکنند، لینک سایت شما در صفحه اول نتایج گوگل ظاهر شود، میتوانید از خدمات سئو حرفه‌ای سایت استفاده کنید. خدمات سئو به شما امکان پیشرفت سریع در حوزه فعالیت‌تان را بخشیده و کسب و کارتان را به سرعت در جایگاه های صفحه اول گوگل قرار خواهد داد. پس از اعمال سئو و ادامه روند بهینه‌سازی وب‌سایت، کسب و کار اینترنتی شما در زمره بهترین‌های زمینه مد نظرتان قرار گرفته و رتبه های صفحه اول جستجوهای گوگل را از آن خود خواهد کرد! چنین قدمی بدون شک موجب تحول میزان ترافیک وب‌سایت‌تان شده و در ادامه موجبات افزایش فروش محصولات یا خدمات‌تان را نیز تا سقف ۹۰٪ فراهم خواهد آورد.

تیم تیس نت با ارائه مجموعه‌ای کامل از بهترین خدمات سئو آنلاین و اعمال مهارت‌هایی از قبیل بررسی و انجام کلمات انکر تکست(کلمه کلیدی)، گرفتن سیگنال از شبکه های اجتماعی و بهینه‌سازی متن رپورتاژ آگهی بر روی بخش‌های مختلف وب‌سایت‌ شما، کلیه نیازتان را برآورده کرده و  شما قادر به بهره‌گیری از کمک مشاوران متخصص ما نیز بوده و با کمترین هزینه، بهترین نتایج ممکن را کسب خواهید کرد. و در بازار رقابتی آنلاین سهم مهمی خواهید داشت.

تیم مشاوره ما قبل از ارائه خدمات سئو، وب‌سایت‌ شما را بررسی کرده و با آنالیز دقیق جزئیات صفحات سایت‌تان، بهترین شیوه‌های بهینه‌سازی و مناسب‌ترین خدمات سئو را معرفی کرده و در همه مراحل اعمال سئو پا به پای شما قدم بر خواهند داشت.

لذا اگر قصد بهبود وضعیت کسب و کار دیجیتال خود را داشته و به دنبال متخصصی قابل اعتماد هستید، تیس نت  با کمال افتخار آماده ارائه خدمات سئو و کارشناسی مسائل بهینه‌سازی به وب‌سایت‌ و شرکت شما بوده و همراهی حرفه‌ای خود را از آغاز تا پایان تضمین می‌کند. با انتخاب تیس نت، بهترین نتایج را در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کنید!

برخی دیگر از مهارت‌های ارائه شده در مجموعه خدمات سئو همیار توسعه عبارت‌اند از :

 • مانیتورینگ و ارائه گزارش ماهیانه
 • هدف گذاری محتوا
 • لینک سازی اصولی
 • هدف گذاری محتوا
 • بازاریابی محتوا
 • بهبود رتبه الکسای سایت

درخواست مشاوره سئو و بهینه سازی سایت

بررسی مشکلات قالب سایتبررسی سرعت بارگذاری سایتبررسی نسخه موبایلبررسی SSL و HTTPSبررسی وضعیت هاست و دامنه
بررسی و بهینه سازی تگ های H1وH2و…..فشرده سازی فایل های jsفشرده سازی فایل های cssفعال کردن کش سایتارائه برنامه ساخت صفحات فرود
بررسی کلمات ورودیبررسی کلمات کلیدی اصلیفعال کردن gzipساخت و اتصال سرچ کنسولساخت و بررسی sitemap
لینک سازی خارجیلینک سازی داخلیبررسی لینک های اسپمارئه کلمات کلیدی پیشنهادیبررسی کلمات انکرتکست
بهینه سازی و افزایش سرعت لود سایتبهینه سازی تصاویر سایتبررسی بک لینک های اسپمتولید محتوا سئو شده (هزینه جداگانه)رپورتاژ آگهی
معرفی سایت در انجمن هاثبت و ایندکس صفحات در گوگل وب مستربررسی عنوان صفحات سایتگزارش بک لینک هابهینه سازی و کاهش حجم سایت
تنظیم متا تگ هابررسی کلمات کلیدی سایت رقباایجاد وبلاگارائه گزارش و مانیتورینگ از سرچ کنسولبررسی آدرس دهی ها به صورت seo friendly Url
رفع پیغام های مهم سایت بر اساس W3Cبهینه سازی قالب سایت(ویزایش،حذف،اضافه کدها)و سایر خدمات دیگر که از اسرار خصوصی شرکت همیار می باشدتبلیغات گوگل Ads (هزینه جداگانه)معرفی لینک های اسپم به گوگل
  اضافه کردن expires headerحل مشکلات سایت در صورت عدم پنالتی penalize بودن سایتبهینه سازی سایت با الگوریتم های گوگل