Warning: file_get_contents(/home3/tisnetco/public_html/wp-content/plugins/gravityforms/gravityforms.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/tisnetco/public_html/wp-includes/functions.php on line 6651

تخصص ما راه‌اندازی دفترکار وردپرسی برای شماست!

این روز‌‌ها داشتن یک وبسایت تقریبا جز واجبات هر کسب و کاری است. ممکن است بعضی از افراد فکر کنند که فعالیت در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام کفایت میکند؛ ولی نباید از این موضوع غافل شد که امروزه اکثر افراد به محض شنیدن نام برند و یا کسب‌و‌کاری، آن را در گوگل جستجو میکنند. با داشتن وبسایت کسب و کارتان را در معرض دید افراد قرار دهید و تجارت خود را متحول کنید؛ چراکه وب سایت شما دفتر کار آنلاین شما و معرف هویت برند شماست.

Web Design
web design

طراحی سایت وردپرس فروشگاهی

فروش آنلاین انواع محصولات فیزیکی و دیجیتال

web design

طراحی سایت وردپرس شرکتی

مناسب شرکت‌ها و سازمان‌های کوچک، متوسط و بزرگ

web design

طراحی سایت وردپرس خبری

مناسب برای وبلاگ‌های تخصصی و خبرگزاری‌های عمومی

web design

طراحی سایت وردپرس پزشکی

مناسب برای پزشکان، کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها

برای طراحی یک وبسایت خوب آماده ای !؟

یک سایت خوب، باید معرف هویت کسب و کار باشه. پس باید زیبا و شکیل باشه و بشه به بهترین نحو خدمات و محصولات را در آن عرضه کرد ، در موتورهای جستجو بالا بیاد و نهایتا اعتبار و درآمد صاحب کسب و کار رو بیشتر کنه

چرا تیس نت؟

به نیاز شما کاملا گوش میدهیم

درک کامل نیازها و دغدغه‌های شما برای حضور و فعالیت در دنیای وب، اولویت اصلی ماست.

بهینه ترین راهکار را ارائه میکنیم

بعد از درک کامل دغدغه ها و نیازمندی‌های شما، مناسبترین و سریعترین راهکار را برای پیاده سازی وب سایت ارائه می دهیم.

در حین اجرا سایت خود را مشاهده میکنید

در طول روند اجرای پروژه، میتوانید در جریان نحوه انجام آن باشید و  تغییرات مد نظر خود را به ما انتقال دهید تا در نهایت سایت دلخواه خود را داشته باشید.

با آموزش کامل، مدیر وبسایت خود میشوید

تیس‌نت با ارائه آموزش های حضوری و غیرحضوری در خصوص مدیریت سایت و اعمال تغییرات در آن به شما کمک میکند تا بتوانید سایت خود را در هر زمان بدون نیاز به کدنویسی و با سلیقه خود ویرایش کنید.

بعد از اتمام پروژه همراه شما خواهیم ماند

 بعد از اتمام کار و به پایان رساندن فرایند طراحی سایت، برای ارائه آموزش های تکمیلی و اعمال تغییرات بیشتر در سایت همراه شما خواهیم بود.

web design